ממליצים

quotation.png
שגית ברנר
18.5.19

"מהרגע הראשון שנכנסתי ל"צצה" ידעתי שזה המקום הטוב ביותר לחגוג בו את הבת מצווה ואכן כך היה! זו הייתה הבחירה הכי טובה שיכולתי לעשות ואם הייתי חוזרות אחורה הייתי בוחרת בדיוק אותו הדבר"

quotation.png
משרד עורכי דין וקסלר, ברגמן ושות'

חוגגים בצצה 3 שנים ברציפות וכל שנה הם יודעים להפתיע מחדש!!! האוכל טעים מאוד ומגוון והצוות יודע איך להרים את המסיבה והכי חשוב שיש על מי לסמוך, אסף ודורון יעשו הכל כדי שתצאו בעננים.
בקיצור מכל הבחינות – ממליצים על הצצה מכל הלב בלי שום התלבטות !!!

quotation.png
יגאל
26.11.19

את צצה אירועים הכרנו לראשונה באירוע של חבר קרוב וכבר באותו אירוע הבנו עד כמה הרמה של המקום גבוהה האוכל היה פשוט טעים ברמות אחרות (שונה ומיוחד משאר האולמות) הצוות היה סופר מקצועי ואדיב, האווירה הייתה קסומה ונעימה  תודה רבה לכולכם היה פשוט מושלם!!!

quotation.png
יעל בן משה
24.6.19

קבענו כמה פגישות בכמה מקומות שונים לצצה קבענו את הפגישה האחרונה אחרי שראינו 5 מקומות  מהרגע הראשון שנכנסתי למתחם ידעתי שזה המקום הטוב ביותר לחגוג בו את הבת מצווה של נועה ואכן כך היה! זו הייתה הבחירה הכי טובה שיכולתי לעשות חגגנו אירוע משולב וכולם נהנו היה ערב מוצלח מאוד  אין ספק שזו היתה הבת מצווה הכי טובה שהילדים היו בה לאורך השנה.

quotation.png
אופירה גבאי
8.11.19

היינו בפגישה בצצה לפני 4 שנים כדי לחגוג בת מצווה לבת הבכורה שלנו בסופו של דבר לא סגרנו שם סגרנו במקום אחר והתאכזבנו מאוד עשינו אירוע משולב וזה לא עבד אז חיכנו 4 שנים עד שהבת האמצעית שלנו תגיע למצוות וישר קבעתי פגישה בצצה אסף הבטיח לי אירוע מושלם! והיה מושלם מכל בחינה אפשרית האוכל היה טעים הילדים לא הפסיקו לרקוד והיו קינוחים מושלמים ממליצה בחום שווה ביותר!

quotation.png
אילנית קידר
25.9.19

ליה שלנו נולדה ביולי ות'אמת שכבר העדפתי שנטוס לחו"ל כל המשפחה היות שכל הבת מצוות הם אותו הדבר ולקראת סוף השנה הילדים לא משתפים פעולה יצרתי קשר עם אסף מצצה וכבר בשיחה הוא הסביר לי שיש להם מעל 30 מסלולים שונים. ת'אמת הייתי סקפטית אבל שנפגשנו הרגשתי שאני אקבל תמורה מלאה אז קבענו תאריך לסוף יוני האתר היה קשה אבל במבחן התוצאה אני נותנת לצצה 10 כל הכבוד לאסף ואלון שהחזיקו את הילדים בפעילות רצופה 3 שעות.

סגירת תפריט
חסכנו לכם ריצות, בירורים, השוואות ולבטים...
זוהי פשוט הצעה חסרת תקדים!

אירוע מוצלח באחריות