אירועים עסקיים

בואו לחגוג אירוע עסקי בסטייל.

אירוע קוקטייל פרטי

אירוע ישיבה סביב שולחנות

מחפשים מקום מיוחד לחגוג ערב גיבוש?
אנחנו כאן כדי להפוך את החגיגה שלכם לאירוע בלתי נשכח
אם אתה חושבים שאתם מבוגרים מדי למסיבה, אז אתם טועים!
בואו לחגוג עם כל החברים בערב הכי קסום שיש
אנחנו נפיק עבורכים מסיבה שידברו עלייה שנים
כאן במועדון ה"צצה" בהרצליה
אנו מציעים לכם אולם מועדון חדשני ומודרני עבור כל חגיגת אירוע עסקי
אנו נדאג לייצר לכם את החלל האידאלי עבור האירוע שלכם

נוכל להתאים אישית את דרישות המזון ומשקאות שלכם
כדי שיתאימו לצרכים שלכם

מיקום מרכזי בלב השרון! מועדון האירועים ה"צצה"
מציע לכם מועדון אירועים בלב השרון 

אולם כנסים
בכל יום נערכים בכל רחבי הארץ מספר גדול של כנסים בנושאים ותחומים שונים. אל הכנסים מזמינים ספקים, לקוחות, עובדים בסניפים רחוקים, עיתונאים, את הציבור הרחב, אנשי יחסי ציבור ועוד. בכנסים נחשפים מוצרים, רעיונות ופיתוחי חדישים, וכן יש בהם שיתוף בידע ובנקודות ראות מענייניות. הצלחתו של כנס תלויה בגורמים רבים, ביניהם אפשר למנות גם את אותו אולם כנסים בו בוחרים לקיים את הכנס.

איכות האולם
איכותו של אולם לעריכת כנסים נמדדת על פי מספר תבחינים. ביניהם ניתן למנות את העיצוב, הציוד, השירות, הנגישות ועוד. למרות שיש גם בתל אביב, במרכז העסקים של ישראל, מספר אולמות כנסים, למדו המארגנים לדעת כי האנשים אשר מגיעים לכנסים רוצים כי אולמות כנסים יימצאו בקרבה לכבישים בינעירוניים, כדי שיהיה קל ומהיר להגיע אליהם, וכי יהיה מגרש חנייה מוסדר וגדול ללא עלות בסמוך אליו. את אלה תמצאו ליד האולמות שמציע לכם צצה אירועים וזה רק היתרון הראשון של בחירת אחד מהאולמות שהם מציעים.

ציוד מקצועי לקיום כנסים
כל כנס היום דורש מספר גדול של אביזרים טכניים איתם אפשר להציג את הדברים לשמם מתקיים הכנס. מרצים, מפעילים, מדגימים ושאר מציגים בכנסים לא רוצים להיסחב עם ציוד כבד. לכן, אולם כנסים איכותי מספק את כל הציוד הנדרש לקיום מוצלח של כנס: מקרנים, מחשבים, מסכים, מערכת הגברה ושמע איכותיות, וגלישה מהירה באינטרנט, במקרים רבים גם לאורחים בכנס חשוב שבאולם בו מתקיים כנס יימצא באופן זמין איש שיכול לתת מענה מיידי באופן מקצועי לתקלות טכניות אם אלה קורות, כך שהכנס יוכל לזרום על פי לוח הזמנים והתוכנית שנקבעו מראש.

הכיבוד בכנסים
לא רק הצבא צועד על קיבתו. לא יעלה על הדעת להזמין אנשים לכנס, אפילו לחצי יום, מבלי להגיש תקרובת מתאימה לשעה. אולם כנסים מקצועי ומיומן מציע למארגנים של כנס לבחור את הכיבוד אותו יגישו למתכנסים מתוך תפריט עשיר, בין אם מדובר בשעות הבוקר, הצהריים, אחר הצהריים או הערב. בנוסף, רצוי מאוד לדאוג לשתייה חמה וקרה זמינות במשך כל זמן הכנס.

אירועי חברות
הטרנד האופנתי היום הוא אירועי חברות באופן צנוע, ועם מספר אורחים לא גדול. אפילו בחתונות, צעירים רבים מתעקשים להגביל את מספר האורחים המוזמן לאירוע, ללא הקולגות ממקום העבודה של האבא, או הבת דודה השנייה מהצד של אימא. בכדי לחגוג אירועים קטנים צריך אולם אירועים קטן, כי אחרת האירוע ייראה אבוד.

אולם לאירועי חברות
יש אולמות אשר מחייבים את בעלי השמחה הרוצים לחגוג אצלם, הזמנה של מספר מינימלי של אורחים לשם עריכת האירוע. יחד עם זאת, יש מספר גדול של אולמות אשר מאפשרים לערוך אירוע בכל מספר של אורחים. בדרך כלל מדובר בכאלה שיש להם אולם אירועים קטן, המאפשר עריכת אירוע משפחתי, אינטימי, צנוע, ויחד עם זאת, שמח, עליז, עשיר באוכל ובמוזיקה איכותית. לדוגמא, למקום כמו "צצה אירועים" יש אולמות קטנים, אשר ביניהם מחיצה הניתנת לפתיחה כאשר האירוע גדול במיוחד. יחד עם זאת, יש אפשרות לנצל את האולמות בגודלם המקורי הקטן.

אירועי חברות באולם קטן
גם אם בוחרים לערוך אירוע באותו אולם אירועים קטן, אין צורך להתפשר על איכות בשום היבט של האירוע. להיפך, המידה הקטנה יותר של האולם מאפשרת מתן תחושה אינטימית, קרובה וחמה, הן כלפי בעלי השמחה והן כלפי הקהל.
בדרך כלל באירועים הנערכים באולמות קטנים, עם קהל מצומצם, יש היכרות מוקדמת של האנשים המוזמנים לאירוע, מתוקף היותם קרובים לבעלים של השמחה, וכך, לא ייוצר מצב שאנשים "יפספסו" זה את זה, ולא יראו אחד את השני במשך כל האירוע.

אולם כנסים
גם אולם אירועים קטן זוכה לאותה תשומת לב מקצועית של בעלי האולם, כמו האולמות הגדולים. אלה מקדישים תשומת לב רבה וחשיבה על כל פרט בעיצוב ובציוד של האולמות. האולמות מעוצבים בצורה המתאימה לאירוע הנערך בהם גם באולמות הקטנים מותקנות מערכות תאורה והגברה מקצועיות מהשורה הראשונה, הכוללות גם מקרן, ומאפשרות ביצוע של אפקטים מרהיבים משחקי אור מעניינים והקרנת תמונות של בעלי השמחה.
בכל האולמות הקטנים שירותי קייטרינג איכותיים עם אפשרות לבחור בין מגוון גדול של מנות ערבות לחיך.

אירועי בוטיק
מקומות עבודה רבים מקיימים מדי פעם לפעם אירועי בוטיק עסקיים פנימיים או עבור הלקוחות שלהם. קיימים סוגים שונים של אירועים כאלה, כמו למשל ערבי גיבוש ועדכונים שהחברה מבצעת לעובדים שלה, או אירועים כמו שיווק מוצר, השקת מוצר או מותג חדשים או ערבי קידום מכירות. לעיתים בין כותלי החברה ישנם חדרים או אולמות המתאימים לקיום אירועים מסוג זה, אך לעיתים יש צורך לפנות ולחפש מקומות אחרים שיתאימו עבור קהל גדול או לאופי האירוע המבוקש. חברת "צצה אירועים" מפעילה 2 מועדונים באזור השרון העונים על הדרישות ויכולים להתאים לאירועים מסוג זה.

אירועי בוטיק במועדון צצה – נוח ומתאים לכולם 
ראשית, המועדונים של חברת "צצה אירועים" ממוקמים במרכז אזור השרון – האחד ברעננה והשני ברמת השרון, כך שאין ספק שהם נגישים ונוחים להגעה עבור כל מי שנייד באזור מרכז הארץ. במועדונים ניתן לקיים אירועים מכל הסוגים ועובר מספר מגוון של מוזמנים. ישנה אפשרות של חלוקת המועדון למתחמים קטנים יותר, או עבור קהל גדול במיוחד – הסרת המחיצות והפיכת המתחם כולו לאולם אחד גדול של אירועים עסקיים. ניתן לבקש מראש סוג תאורה מסוים שייתן אווירה מסוימת עבור חלקיו השונים של האירוע הצגת מצגת, נאומים, הגשת הכיבוד ועוד.

בחירה במועדון צצה – הבחירה המושלמת
חברת "צצה אירועים" מעמידה עבור הלקוחות את כל סוגי השירותים הדרושים בעת קיום אירועים עסקיים: הגשת כיבוד מגוון על פי בחירת הלקוח, העמדת שירותי הגברה, תיאורה ודי ג'יי הכלולים במחיר ועוד. התפאורה והתאורה ניתנות לשינוי והתאמה על פי האירוע המתקיים במועדון – אירוע לילדים (יום הולדת, בר או בת מצווה) או אירוע עבור מבוגרים, כמו למשל ציון אירוע משפחתי או יום הולדת עגול. בפני הלקוח עומד מגוון רחב של אפשרויות כיצד ייראה המועדון בעת האירוע שלו, באופן שיתאים לאופי האירוע ולמוזמנים

בנוסף, חרטה חברת "צצה אירועים" על דגלה את נושא המחיר – המחיר הוגן ונוח, אך תמורתו יקבל הלקוח שירות מעולה ולמעלה מכך. על פי החברה, אין חובה לשלם סכומי עתק וגם במחיר נמוך יותר, יתקבל אירוע מושלם

סגירת תפריט